Nedaří se Ti najít si čas pro sebe ?

Celé dny trávíš jen běžným provozem uklidit / uvařit / dohlížet na děti?

Jsou všechny Tvé dny jako přes kopírák?

Máš pocit, že období mateřství jen přežíváš?

Cítíš, že bys prostě potřebovala trochu víc času na věci, které Tě baví a na kterých Ti záleží, ale za boha nevíš, kde bys ho vzala?

Rozumím Ti.

Byla jsem tam taky a přesně vím, jak se cítíš. Neměli jsme babičky ani jinou pomoc na dosah a na konci dne jsem bývala akorát vyčerpaná a frustrovaná.

Ale nevzdala jsem to a našla jsem způsob, jak si najít trochu více času pro sebe, aniž by to bylo na úkor ostatních nebo domácnosti.

Moc ráda Ti ho ukážu.

První rok vlastního mateřství jsem absolutně nechápala, co se to děje. Všude výbuch a do toho absolutní vyčerpání, totální frustrace a pocity selhání. Nic nebylo podle mých představ. Nezvládala jsem normální chod domácnosti spolu s péčí o miminko a zbytek rodiny, natož abych se věnovala ještě sama sobě. 

Postupem času jsem přijala fakt, že s příchodem dětí to prostě už nikdy nebude jako dřív, ale že to zároveň neznamená, že by můj život měl být "jenom horší". Odmítla jsem žít v šedi stereotypu nekonečné péče o domácnost a děti. Chtěla jsem sebe postavit na minimálně rovnocennou pozici se všemi těmito úkoly a hledala jsem způsoby jak toho dosáhnout.

Na téma práce s časem jsem přečetla mnoho seberozvojových knih, absolvovala pár programů, ptala se na zkušenosti lidí, kteří mě inspirují. Všechno jsem na sobě poctivě zkoušela a nakonec mi z toho vyšly 3 základní principy, které jsou využitelné, realizovatelné a hlavně dlouhodobě udržitelné pro mě - mámu, kterou mateřská role a vše s tím spojené sice baví, ale chce i nadále zůstat sama sebou a realizovat si své sny a touhy.

Tyto principy a veškeré souvislosti jsem pro Tebe sepsala do eBooku Spokojená máma: Více času v mateřství.  

Mé jméno je Lucie Pešková

Jsem spokojená máma a radostná žena. Jsem manželka, máma dvou a maceška dalších dvou - dohromady už víc jak 12 let.

Původní profesí architektka, které mateřství obrátilo život vzhůru nohama. Dnes koučka, která pomáhá ženám k lehkosti a rovnováze v životě s dětmi.

Ruku v ruce s nekončící cestou vzdělávání v oblasti duševního rozvoje vznikl můj blog Spokojené mámy, kde pravidelně sdílím své poznatky, myšlenky i praktické mateřské vychytávky.

Co Ti můj eBook přinese?

  • pochopíš, jak přistoupit k organizaci domácnosti tak, aby to bylo méně zatěžující a zároveň dlouhodobě udržitelné
  • zjistíš, jak a proč je důležité si každý den najít byť malou chvilku pro sebe
  • poznáš způsoby, jak přes den fungovat s dětmi, aniž byl musela dodržovat přísný denní režim
  • pochopíš, jak zautomatizovat běžné domací činnosti tak, abys ušetřila svou mentální kapacitu na věci, na kterých Ti záleží
  • objevíš možnosti, jak a co lze naplánovat, tak, aby to pro Tebe bylo přínosné, ale zároveň Tě to příliš nesvazovalo

Představ si, že nejsi otrokem života v domácnosti, ale cítíš, že ho máš pevně ve svých rukou, protože víš, co je pro Tebe opravdu důležité.

Představ si, že si mateřství konečně i užíváš, protože do svého dne zvládáš zařadit činnosti, které Tě baví a nabíjí.

Odteď už budeš vědět, jak si udělat čas na věci, které jsou pro Tebe opravdu důležité..

V eBooku otevírám mimojiné tato témata

Tento eBook Ti nedá přesný návod, jak získat více času, ale ukáže Ti nástroje, jak toho dosáhnout. Pomůže Ti vědomě se nad vším zamyslet a najít svou vlastní cestu k rovnováze mezi Tebou, domácností a mateřstvím.

Zahlcenost v mateřství

Priority a perfekcionismus

Každodenní rituály a návyky

Plán není nepřítel

Čeká Tě celkem 5 kapitol o tom, jak a proč si vše snadno a lépe zorganizovat a usnadnit i s dětmi a domácností "na krku" a získat tak více času pro sebe.

V závěrečné sekci Ti pak pomocí krátkého shrnutí a konkrétních otázek k zamyšlení pomůžu najít Tvé odpovědi a připravit tvoje konkrétní akční kroky tak, aby nezůstalo jen u čtení, ale abys opravdu mohla hned začít v reálném životě.

Vše samozřejmě bez zbytečné omáčky, přímo k jádru věci. Ukážu Ti 3 základní oblasti, které Ti pomůžou najít a udržet Tvou vlastní rovnováhu v životě. Přečti si to i ty!

Čtenářky o eBooku napsaly

Tento eBook jsem přečetla na jeden "zátah". Velmi se mi líbilo, že vedle srozumitelně podané teorie Lucka uvádí i příklady ze svého osobního rodinného života. Doporučila bych ho zejména novopečeným maminkám, které si zatím hledají cestu k rovnováze mezi mateřstvím se vším, co s tím souvisí a péčí o sebe samu. I těm, kteří možná zatím ani netuší, že by tuto cestu hledat měly. Do začátku tak získají velmi cenného průvodce. 🙂
Ivana Matičkovámaminka dvou, autorka projektu Vyrábím si radost www.ivanamatickova.cz
Lucka v tématu mateřské zahlcenosti trefila hřebíček na hlavičku. V e-booku vysvětluje, proč se jako mámy často cítíme zahlcené a dává praktický a jednoduchý návod, co s tím dělat a jak si každodenní život ulehčit. Jak a proč si určit priority, osvojit nové návyky, udělat si prostor na dobití baterek. Na konci e-booku dává i návodné otázky, které maminkám pomohou uvést nově nabyté informace do praxe, což je podle mě klíčová část, protože jestli chcete něco opravdu změnit, nemůžete zůstat jen u čtení.
Veronika Šnyrychovámaminka dvou dětí, překladatelka

Investice do eBooku

Spokojená máma: více času v mateřství

je 200 korun českých. 

Tolik stojí i jedno levné tričko, které Ti vydrží zhruba rok.

Můj eBook ti zůstane na pořád a díky němu můžeš získat drahocenný čas na věci, na kterých Ti opravdu záleží. Můžeš se k němu kdykoli vrátit a čerpat z něho dál.

K eBooku Ti jako bonus pošlu také:

Výběr mých oblíbených knih ve vztahu k času

Přidám Ti k eBooku seznam a stručný popis mých oblíbených knih, které jsem přečetla a které mi předaly důležité myšlenky vztahující se k tématu času a hezkého prožívání života v mateřství. 

Jsou to knihy nejen seberozvojové, ale i oddychové.

Čtenářky o eBooku napsaly

S tímto ebookem souhlasím do poslední tečky. Jsem máma dvou dětí, které vychovávám sama a pocit, že jsem neustále v jednom kole a přesto nic není hotovo a já propadám frustraci, dobře znám. Díky této knize jsem si uvědomila, že vše se dá zvládnout a je to jen otázka správného přístupu a plánování. Vše je napsáno jasně, srozumitelně a stručně. Lucy mi pomohla si zvědomit, co je pro mě priorita a jak překonat překážky, o kterých jsem si myslela, že jsou nepřekonatelné, jak si udělat v tom chaosu trochu ,, pořádek " a tím pádem být víc v klidu a vyrovnanější. Knihu doporučuji všem maminkám, které se cítí zahlcené a vyčerpané z každodenního kolotoče povinností.
Katarína Pusztaimaminka dvou, samoživitelka
Kniha je čtivá, pomáhá mi jako mámě uvědomovat si, jak chci vlastně mateřskou dovolenou prožít a co pro to můžu udělat. Obsahuje tipy na zjednodušení a zefektivnění každodenního shonu kolem domácnosti a dětí tak, abychom co nejvíce času strávili dle našich priorit.
Zdenka Zvěřinovámaminka jednoho dítka, stavební projektantka

Garance

Za celým obsahem svého eBooku si stojím od prvního do posledního písmena.

Pokud však zjistíš, že informace v něm obsažené pro Tebe nejsou relevantní, garantuju Ti vrácení peněz v plné výši po dobu 14 dní od zakoupení.

Tvá spokojenost je pro mě opravdu důležitá.

Zakup si eBook právě teď

Čas běží, děti rostou. Tak už to neodkládej a vykroč ke změně.

Všechny informace už máš a věřím, že už ses rozhodla.

Pojďme se spolu podívat na to, jak a kde si najít více času v mateřství.